Mulinki i ja

Mulinki i ja

Blog o hafcie krzyżykowym
.

14 listopada 2014 r. rozpoczęłam pracę nad Laguną. Dziś mija równy rok od tamtej chwili, więc pora na małe podsumowanie.

Na początek trochę matematyki: 4404+45361=49765 xxx 49765 : 276750 = 18%.

Laguna

Na tym zdjęciu widać postęp z ostatniego miesiąca:

Laguna

Zanim zabrałam się do drugiego rzędu musiałam zdjąć materiał z krosna i wprowadzić pewne poprawki. Usunęłam poziome linie siatki i dorobiłam pionowe, tym razem co 10 oczek i bez supełków, które strasznie utrudniają wyciąganie nici monofilowej. I tu właśnie widać, że jeszcze sporo krzyżykowania przede mną :)

Laguna

Challange of NEW Official Heaven and Earth Designs Group :) 28 października dołączyłam do wyzwania na FB organizowanego przez firmę HAED. Polega ono na wyszyciu po 100 krzyżyków w każdym tygodniu listopada. Wystarczyło zamieścić zdjęcie początkowe. Oto moje:

Laguna

A 28 listopada w komentarzu do niego należy załączyć zdjęcie z postępów. Jest to naprawdę bardzo łatwe zadanie i zachęca do wyszywania, gdyż w nagrodę za sprostanie wyzwaniu organizatorki obiecują darmowy schemat. 400 krzyżyków mam już za sobą, teraz muszę tylko pilnować daty ;)

Podsumowanie

Rok z Laguną uważam za bardzo udany. Życzę tego wszystkim miłośniczkom haftu :) Aby wyszywanie zawsze sprawiało nam radość, nitki się nie plątały, a krzyżyki wychodziły równiutkie.